Oświetlenie w domu


Nieważne czy remontujesz mieszkanie, czy wprowadzasz się do nowego, powinieneś pomyśleć o dostosowaniu łazienki do swoich potrzeb. Remont mieszkania jest świetną porą na dokonanie wielu zmian w domu. Wystrój całego domu jest ważny, zwłaszcza gdy masz gości i chcesz się pokazać z jak najlepszej strony. Oprócz przyjemnego wystroju, mieszkanie powinno być też użyteczne dla mieszkańca, czyli dla Ciebie.
Jedną z ważniejszych spraw w domu jest oświetlenie. Oczywiście w praktyce większość źródeł światła w naszym domu będzie na prąd. Oznacza to że potrzebujemy ładnych, dopasowanych do naszego stylu lamp. W wielu bogato umeblowanych domach sprawdzić się mogą kinkiety. Występują one w wielu różnych wariantach, więc nie powinno być problemu z dobraniem czegoś ładnego.
Jeśli chodzi o żarówki, to zawsze wybieraj energooszczędne lub LED. Dają one więcej światła i jednocześnie zużywają mniej energii. Wszystko przez to, że w tradycyjnej żarówce z żarnikiem sporo energii jest przekształcanej w ciepło. Dodatkowo chronisz środowisko.
Pamiętaj że w łazience też potrzebujesz światła. Lampy łazienkowe to osobna grupa lamp, są lepiej dostosowane do łazienkowych warunków. Rozważ też pomysł lampy nad lustro, czasem przyda się dodatkowe źródło światła.
Sprawdź polecane: lampy łazienkowe.